Ahoj, dobrý den!

Elektromobil je iPhone ve světě tlačítkových telefonů. Zatímco Octavii v TDi rozumí mechanik z každé vesnice, o EV vám toho moc nepoví. Je to něco nového, takže špatného, a než jít budoucnosti naproti, je lepší věřit tomu, že to je slepá cesta a jen Bruselská diktatura.
Klikem na tento odkaz je zřejmé, že tyhle „rady“ poslouchat nechcete. Možná hledáte někoho se zkušenostmi z reálného světa, někoho, kdo vyzkoušel rozdílné elektromobily anebo jen někoho, kdo vám dá odpovědi na vaše otázky. Jmenuji se Martin a snažím se pomáhat lidem s výběrem a koupí jejich elektromobilu.
Můj parťák a kamarád v boji se spalovacím světem – Filip.

Chci jen poradit

Svět se změnil a jak jsme měli dřív litry, teď máme kWh. Dřív jsme jezdili na benzínku, dnes nabíjíme doma ze sluníčka. Tento nový svět má spousty nových pojmů a jiného přemýšlení, než jsme byli za poslední desetiletí zvyklí. Proto by se vám mohl hodit nějaký průvodce, který vám odpoví na vaše dotazy a na základě informací vás nasměruje správným směrem.
Rád poradím a odpovím na vaše dotazy, ale zkuste pochopit, že i můj čas má svojí cenu a vědomosti co mám jsem nezískal přes noc. Nechci být jako jiní co vám nejdříve pošlou fakturu a až pak vám zvednou telefon. Nicméně snad chápete, že není fér zneužít mě pro získání informací a pak si vše zařídit po vlastní ose.

Ondřej a jeho Tesla Model 3 LR 2021 (All Inclusive – nákup, prověření, dovoz a přihlášení) – video ZDE

Pavel a jeho Tesla Model x LR RAVEN 2020 (All Inclusive – nákup, prověření, dovoz a přihlášení) – video ZDE

Chci auto bez starostí

Už jsme vezli auta lidem, kteří z nějakého důvodu nemají čas a potřebují, aby se o nákup vozu kompletně postaral někdo jiný a oni dostali jen hotové a přihlášené auto až domů.
Nazvali jsme to All inclusive servis. Jde o kompletní zajištění nákupu vašeho vozu, jeho prověření, dopravu, přihlášení a předání u vás doma. To vše jen s minimální asistencí z vaší strany.
Celkově to je vymyšlené tak, aby vás to minimálně obtěžovalo a tím ušetřilo spousty cenného času. Auto vám přivezu až domů, umyté, přihlášené a vy ho ihned můžete začít používat. Drtivá většina věcí jde vyřídit on-line nebo po telefonu. Bohužel věci jako plná moc zatím ne …
Pokud tedy chcete ušetřit, stačí napsat mail na prodej@nejrychlejsitesla.cz.

Chci nové ev bez dph

Kupovat novou Teslu nebo jiné EV ze zahraničí se dnes už moc nevyplatí. Tesla srovnala ceny po celé EU a pokud neseženete Eura za extra dobrou cenu, tak rozdíl je 10-20tis..
Německé dotace a podpory jsou určené jen pro jejich občany a my jako občani ČR na ně nemáme nárok.

Standa a jeho Tesla Model 3 SR+ LFP 2021 (konzultace u nákupu – prověření a dovoz) – video ZDE

Petr a jeho Tesla Model S 100D 2018 (konzultace u nákupu – prověření a dovoz) – video ZDE

Chci starší ev bez dph

I Němci mají svojí DPH a jako u nás prodávají auta bez daně. Podle EU zákona o dvojím zdaněním plátce DPH nemusí platit DPH v jiném státě Unie. To je teorie, v praxi to je o poznání náročnější.
Přesto i s tímto vám můžeme pomoci. V praxi to je jen o tom přesvědčit prodejce, že jste opravdu plátcem DPH a dodat mu potřebné dokumenty. Na fotce můžete vidět Petra, který je novým majitelem Modelu S za 1,2 mil. bez daně. Umíme to, víme, jak to zařídit, ale v tomto případě není výsledek nikdy 100%. Nicméně máme prodejce, u kterých jsme již nakupovali a u kterých není problém.
Pokud tedy chcete ušetřit, stačí napsat mail na prodej@nejrychlejsitesla.cz.

Chci servis pro ev

Jak jsem psal v úvodu, olej vám vymění v každém servise, ale kdo vám opraví elektromobil, když se něco rozbije?
Pokud je vozidlo v záruce, určitě bych nic neřešil a jel do autorizovaného servisu, ale pokud už váš vůz je starší nebo má více kilometrů, ceny autorizovaných servisů se můžou zdát vysoké.
Naštěstí po celé ČR je několik šikovných lidí, kteří servisují nejrůznější EV a dokáží různé nemilé události, jako třeba srážku se srnou, vyřešit z dílů z druhé ruky.
Pokud tedy chcete ušetřit, stačí napsat mail na prodej@nejrychlejsitesla.cz.

Chci příslušenství pro moje ev

Nejčastěji lidé hledají dodavatele wallboxů, dále pak různých kabelů či redukcí. Problém může nastat i v oblasti vhodných pneumatik. Budete muset řešit také nabíjení na veřejných stanicích a účty k nim.
Díky zkušenostem jsme vám schopni domluvit kvalitní dodavatele s férovou cenou. Rádi poradíme optimální řešení nebo vhodnou alternativu.
Pokud tedy chcete ušetřit, stačí napsat mail na prodej@nejrychlejsitesla.cz.

Chci pojištění pro ev

Zase je to podobné, jako jsem psal v úvodu. Octavii vám pojistí každý i méně šikovný pojišťovák, ale třeba u Tesly je to obtížnější. Do hry přichází třeba takzvaný „hodinový výkon“ nebo to, co zadat do kolonky „objem motoru“.
Celkově je to trochu náročnější a třeba servery jako e-pojištění.cz na elektromobilitu nejsou vůbec připravený. Kalkulace pojištění pak vychází na hrozné sumy. Pro vaši představu pojištění Modelu 3 LR vychází ročně podle bonusů na cca 30-40 tis. Kč. E-pojištění mi bylo schopné nabídnout i 200 tis. Kč.
V případě zájmu vás propojím s odborníkem na EV a majitelem Modelu S, který se specializuje na elektromobily. V rámci vašich bonusů vám zajistí nejlepší cenu a vhodné pojištění pro vaše užívání.
Pokud tedy chcete ušetřit, stačí napsat mail na prodej@nejrychlejsitesla.cz.

Jak se stát členem Elon klubu?

S čím vám může pomoct?
  • Slevy a speciální akce pro členy
  • Aplikace
  • Spřátelené pneuservisy
  • Slevy na výstavy a akce
info comming soon