svatby & party

adrenalinová svatba

Rádi bychom Vám představili příležitost, jak udělat Vaši svatbu jedinečnou. Elektromobil Tesla v nejvýkonnější variantě Performance bude dokonalý kočár pro Vaši cestu k oltáři. V naprostém tichu a pohodlí Vás dovezeme na obřad a už jako novomanžele Vás dopravíme na místo hostiny. Samozřejmě, pokud budete chtít, Tesla Vám i ráda zapózuje pro svatební fotky. To ale ještě není vše! Na každé svatbě je takové to hluché místo, kdy se třeba novomanželé fotí nebo se na něco čeká. Tento čas můžeme vyplnit adrenalinem a zábavou. Jak? Přes 800 elektrických koní se o to postará. Dvě hodiny budeme vozit svatební hosty. Zrychlení 0-100 km/h za 2,5 s zajistí zážitek, na který jen tak někdo nezapomene. Tesla je po celou dobu volně přístupná pro cool fotku na Instagram a náš řidič rád zodpoví jakékoliv Vaše dotazy. Těšíme se na Vás!
img

JAK BY SE TESLA MOHLA HODIT?

svatební kočár

svatební program

rozlučka

eko doprava hostů

oslavy a párty

tesla jako modelka

tesla s 3 x

opravdu nabitá svatba

Díky spolupráci s Teslička.cz jsme schopni nabídnout Vám kompletní flotilu vozů Tesla. Navíc všechny auta jsou v provedení Performance. Takže se za svoje výkony rozhodně nemusí stydět.
Tesla Model S Performance – Z 0 na 100 km/h za 2,5 s.
Tesla Model X Performance – Z 0 na 100 km/h za 2,8 s.
Tesla Model 3 Performance – Z 0 na 100 km/h za 3,3 s.

Reference

Neuvěřitelný zážitek s Nejrychlejší Teslou.Martin je velmi vstřícný a tolerantní instruktor.Na teslu mi nestačí superlativy.Tohle zmnění váš názor na elektroauta.Všem doporučuji.

Mojmír Vaněk

Můžu jedině doporučit. Zážitek který jen tak něco nepřekoná. Jelikož jsem dlouholetý fanoušek Tesly (nějakých 7 let) tak jsem od auta očekával opravdu hodně, dokonce sem se ještě den před zážitkem bál abych nebyl zklamaný. Po absolvování jízdy můžu říct že i když o tom autě máte načteno více než je zdrávo a očekáváte od toho hodně věcí tak vás to auto stejnak překvapí a bude fascinovat. Pan instruktor Martin byl strašně sympaticky a fajn člověk který očividně má zápal do elektromobility a chce lidem tuto novou a ekologičtější možnost dopravy ukázat všem co oni mají jenom trošku zájem. Všem lidem kteří přemýšlí jestli si tento zážitek koupí právě u NejrychlejšíTesla.cz můžu s klidným srdcem říct "jen do toho".

Vít Holan

Stránka NejrychlejšíTesla.cz byla možností jak se projet v Tesle za což sem velice rád. Hledal jsem něco pro svého tátu k narozeninám a vzhledem k tomu že oba vzhlížíme k elektromobilitě tak mě to zaujalo a proto sem si koupil projížďku. Děkuji za možnost se svézt bylo to výborné proto můžu jen doporučit 5 hvězdičkami. Děkuji mnohokrát 🙂

Jakub Vykydal
Jakub Vykydalřidič

Napište nám, něco vymyslíme!

    #nejrychlejsitesla.cz

    [instagram-feed]