svatební kočár a program pro hosty

RÁDI BYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI PŘÍLEŽITOST, JAK UDĚLAT VAŠI SVATBU JEDINEČNOU. ELEKTROMOBIL TESLA V NEJVÝKONNĚJŠÍ VARIANTĚ PERFORMANCE BUDE DOKONALÝ KOČÁR PRO VAŠI CESTU K OLTÁŘI. V NAPROSTÉM TICHU A POHODLÍ VÁS DOVEZEME NA OBŘAD A UŽ JAKO NOVOMANŽELE VÁS DOPRAVÍME NA MÍSTO HOSTINY. SAMOZŘEJMĚ, POKUD BUDETE CHTÍT, TESLA VÁM I RÁDA ZAPÓZUJE PRO SVATEBNÍ FOTKY. TO ALE JEŠTĚ NENÍ VŠE! NA KAŽDÉ SVATBĚ JE TAKOVÉ TO HLUCHÉ MÍSTO, KDY SE TŘEBA NOVOMANŽELÉ FOTÍ NEBO SE NA NĚCO ČEKÁ. TENTO ČAS MŮŽEME VYPLNIT ADRENALINEM A ZÁBAVOU! JAK? PŘES 800 ELEKTRICKÝCH KONÍ SE O TO POSTARÁ. DVĚ HODINY BUDEME VOZIT SVATEBNÍ HOSTY. ZRYCHLENÍ 0-100 KM/H ZA 2,5 S ZAJISTÍ ZÁŽITEK, NA KTERÝ JEN TAK NĚKDO NEZAPOMENE. TESLA JE PO CELOU DOBU VOLNĚ PŘÍSTUPNÁ PRO COOL FOTKU NA INSTAGRAM A NÁŠ ŘIDIČ RÁD ZODPOVÍ JAKÉKOLIV VAŠE DOTAZY.
po domluvě je možné zajistit i více vozů Tesla, například bílé Xko pro nevěstu a černé Sko pro ženicha. Pro případ více satebních hostů je možné jezdit více Teslami a tím odbavit více hostů.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

adrenalin pro vaší akci

NABÍZÍME ADRENALINOVÝ PROGRAM PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE NEBO KLIENTY S NEJRYCHLEJŠÍ VYRÁBĚNOU TESLOU. 815 KONÍ A 1 000 NM ZAJISTÍ ZRYCHLENÍ NA 100 KM/H ZA 2,5 S. RYCHLEJŠÍ NEŽ JAKÉKOLIV FERRARI A 95% LAMBORGHINI. AUTO NABITÉ TECHNOLOGIÍ A SYSTÉMY Z BUDOUCNOSTI.
NABÍZÍME JAK EDUKAČNÍ PROGRAMY O ELEKTROMOBILITĚ, TAK I ČISTĚ ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY, KDY JE MOŽNÉ SVÉZT I 3 KLIENTY JEDNOU JÍZDOU. NÍZKÁ ORGANIZAČNÍ NÁROČNOST A ZÁRUKA ZÁBAVY, TO JE NEJRYCHLEJŠÍTESLA.CZ.
TĚŠÍME SE NA VÁS!

svatební kočár a program

SESTŘIH REAKCÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

KRÁSNÉ ŽENY A JEJICH REAKCE NA TESLU

naši klienti

přidejte se k stovkám našim klientům a vyzkoušejte si řídit elektrický supersport

DĚKUJEME

VLASTNIT TESLU BYL VŽDY NÁŠ VELKÝ SEN. DO MYŠLENKY ELEKTROMOBILITY JSME SE ZAMILOVALI UŽ OD PRVNÍHO SVEZENÍ. DÍKY VÁM MŮŽEME ŽÍT NÁŠ SEN A KROMĚ TOHO I PŘISPĚT K TOMU, ŽE SE NÁM NA TÉTO PLANETĚ BUDE LÉPE DÝCHAT A ŽÍT.
EVA A MARTIN