neomezené kilometry

Vyrazte na výlet kamkoliv se vám bude chtít. U nás nejsou žádné omezené kilometry. Dostanete auto a můžete jen jezdit bez jakéhokoliv omezení. Pokud chcete, můžete v Tesle dokonce i spát!
Víme, jak stresující je stále kontrolovat kilometry a lámat si hlavu, kam ještě můžu a co už je moc daleko. Proto pro naše klienty žádné omezení neplatí! Je pro nás důležité, aby pro vás čas s Teslou byl zážitek, který nechceme kazit nějakým omezováním. Takže neváhejte a užijte si Teslu na maximum!

dobíjení zdarma

Pro každého e-nováčka může být stresující pomyšlení na to, kde a jak bude nabíjet. Vyřešeno za vás! Poradíme vám jednoduchou aplikaci nebo webovou stránku, kde pohodlně najdete dobíjecí stanici. Navíc dostanete zdarma čipy ke všem hlavním poskytovatelům nabíjení v ČR, takže vám už nic nebrání vyrazit kamkoliv na výlet.
Navíc! Projetá energie je v ceně půjčovného, takže po vrácení vozu vás nečeká žádná dodatečná faktura. Pokud budete nabíjet doma, dostanete od nás veškeré kabely a redukce k pohodlnému domácímu nabíjení.

Tesla Model 3
s plným autopilotem

VYZKOUŠEJTE SI NA VLASTNÍ KŮŽI DOSTUPNOU ELEKTRICKOU BUDOUCNOST! VYSOKÝ VÝKON 410 KONÍ A OKAMŽITÁ REAKCE NA PLYNOVÝ PEDÁL. DÍKY NEJNOVĚJŠÍ VERZI AUTOPILOTA TESLA ROZEZNÁVÁ SEMAFORY, ZNAČKY, UMÍ SJÍŽDĚT Z DÁLNIČNÍCH SJEZDŮ A NÁJEZDŮ A POHYBOVAT SE TÉMĚŘ AUTONOMNĚ PO SILNICÍCH. DVOJICE MOTORŮ (NA KAŽDÉ NÁPRAVĚ JEDEN) ZAJISTÍ VYNIKAJÍCÍ TRAKCI, O KTERÉ SE AUDI QUATTRO JEN SNILO, NAVÍC SE SKVĚLOU SPOTŘEBOU, KTERÁ VÁM ZAJISTÍ DOJEZD I PŘES 500 KM.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
– VÝKON 300 KW (410 KONÍ) a 520Nm
– ZRYCHLENÍ 4,4 S
– MAX. RYCHLOST 223 KM/H
– DOJEZD 615 KM (WLTP)
– SPOTŘEBA 16 KWH/100KM
– HMOTNOST: 1 844 KG
POHON 4×4

CENÍK ZÁPŮJČKY

OPĚT NABÍZÍME PRÉMIOVOU SLUŽBU. VYZKOUŠEJTE SI TESLU BEZ OMEZENÍ A STAROSTÍ! TO ZNAMENÁ ŽÁDNÉ OMEZENÍ NAJETÝCH KM, ŽÁDNÉ OMEZENÍ VÝKONU, ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY A ŽÁDNÉ NÁKLADY NA DOBÍJENÍ NA VEŘEJNÝCH STANICÍCH. NOVĚ MÁME V TESLE PŘEDPLACENÝ NETFLIX A PITÍ NA PRVNÍ KILOMETRY VAŠEHO DOBRODRUŽSTVÍ.
Varianta basic
Budete nabíjet doma nebo u bezplatných nabíjecích stanic a stačí vám denní nájezd 300 km? Pak můžete využít nejlevnější varianty zápůjčky a za ušetřený peníz si třeba dopřát den navíc. U této varianty není možné cestovat mimo ČR.
Varianta unlimited PRE
Zlatá střední cesta je právě tato varianta. Získáte neomezené kilometry a navíc neomezené nabíjení na PRE stojanech. PRE provozuje 2. největší nabíjecí síť v ČR, takže jeho stojany potkáte v každém větším městě. U této varianty není možné cestovat mimo ČR.
Varianta all inclusive + eu
Chcete vyrazit na dovolenou po EU nebo neřešit, kde nebo za kolik nabijete? Tato možnost je právě pro vás! Neomezené kilometry vám dají absolutní svobodu a nabíjení zdarma smaže hranice vaší fantazie. S rodinou do Chorvatska, s přítelkyní na Francouzkou riviéru nebo s manželkou objevovat elektromobilitu v Norsku? Stačí zadat do navigace a vyrazit na cestu plnou zážitků.
Pozor sleva pro každého
Každý náš odběratel na YouTube a Instagramu získává za svůj odběr 1 000,- Kč SLEVU. Stačí jen odběr a příslib, že nás označíte na vaší cestě s Teslou a tisícovka je vaše! Za pár kliků to není špatný, ne? Pak stačí do promo kódu napsat název vašeho Instagramu.

YouTuber Stejk

Youtuber muldix

REAKCE NA TESLU

Vyzvednutí tesly

Vyzvednutí a vrácení Tesly probíhá u nás v Liberci nebo v případě delších zápůjček je možné se domluvit na předání v Praze na Černém Mostě. Váš vůz si v Liberci můžete nechat na hlídaném parkovišti, kde na vás v bezpečí počká po celou dobu zápůjčky. Teslu předáváme čistou, nabitou a s veškerými čipy a kabely. Při vyzvednutí si uděláme krátkou projížďku, kde vám vysvětlíme vše potřebné, co se týče ovládání vozu a jeho nabíjení.
Společně auto obejdeme, pořídíme fotografie a případné škody napíšeme do smlouvy. Pak už jen podepíšeme smlouvu a můžete se vydat na vaši cestu.
Po návratu si projdeme vůz, uděláme krátkou zkušební jízdu a pokud je vše v pořádku, obdržíte protokol o vrácení vozu a odjíždíte domů.

MALIČKOSTI PRO VÁS

SNAŽÍME SE NAŠE SLUŽBY STÁLE VYLEPŠOVAT A PRACOVAT NA TOM, ABY VÁŠ ZÁŽITEK BYL CO NEJLEPŠÍ. PROTO JSME PŘIDALI K ZÁPŮJČCE DROBNOSTI, KTERÉ VÁM ZPŘÍJEMNÍ ZÁŽITEK S TESLOU.
NETFLIX ASI NEMUSÍME PŘEDSTAVOVAT A TO, ŽE TESLA MÁ VE SVÉM SYSTÉMU INTEGROVANÝ JEHO PROHLÍŽEČ, JE TAKÉ VŠEOBECNĚ ZNÁMO. NOVĚ JSME V TESLE PŘEDPLATILI ÚČET, KTERÝ MŮŽE ZDARMA KAŽDÝ NÁŠ KLIENT VOLNĚ POUŽíVAT BĚHEM SVÉ ZÁPŮJČKY A zPŘÍJEMNIT SI TÍM TŘEBA ČAS NABÍJENÍ.
DALŠÍ DROBNOSTÍ, KTERÁ VĚŘÍME, ŽE POTĚŠÍ, JE PITÍ NA VAŠE PRVNÍ KILOMETRY. DVĚ LAHVE VODY NA VÁS BUDOU ČEKAT NA ZAČÁTKU KAŽDÉ ZÁPŮJČKY.

naši klienti

přidejte se ke stovkám našich klientů a vyzkoušejte si řídit elektrický supersport

často kladené otázky

Kolik kilometrů můžu s Teslou najezdit?

Počet kilometrů není omezený. Prostě jezděte a užívejte!

Jaké podmínky musí splňovat řidič?

Minimální věk řidiče musí být 21 let. Musí mít platný řidičský průkaz minimálně 2 roky a být občanem ČR.

Kdo může vůz řídit?

Teslu může řídit pouze člověk, který je zapsaný ve smlouvě o zapůjčení vozu. Pokud Teslu půjčíte třetí osobě, jedná se o porušení smlouvy a v případě nehody půjde celá škoda za vypůjčitelem.

Jak je nutné se k Tesle chovat?

Chceme, aby vaše jízda Teslou byl zážitek, ale také ji potřebujeme vrátit v původním stavu. Proto spoléháme na váš zdravý rozum a to, že se k ní budete chovat slušně. Jsou tu ale věci, které jsou vysloveně zakázané.
  • kouření v autě
  • převážení zvířat či věcí které by mohly znečistit nebo poškodit interiér
  • jízda na okruhu nebo závodní trati
  • smyky, prudké brždění nebo rychlé průjezdy po cestách s výmoly
  • nabíjení na 100%
  • nechávat vozidlo odstavené delší dobu s nabitím pod 20%
  • blokovat nabíjecí stanice nabitou Teslou

Co v případě nehody?

Tesla je standardně pojištěna tak, aby vaše kauce pokryla škodu na vozidle. Vždy je nutné zavolat policii a informovat nás. Menší škody se řeší individuálně podle vzniklé škody.

V čem je Tesla jedinečná?

Tesla je více technologická firma než automobilka. Jízdou v ní vstupujete do budoucnosti. Otevírá Vám širší možnosti a dává vám ochutnat úžasný svět elektromobility.

DĚKUJEME

VLASTNIT TESLU BYL VŽDY NÁŠ VELKÝ SEN. DO MYŠLENKY ELEKTROMOBILITY JSME SE ZAMILOVALI UŽ OD PRVNÍHO SVEZENÍ. DÍKY VÁM MŮŽEME ŽÍT NÁŠ SEN A KROMĚ TOHO I PŘISPĚT K TOMU, ŽE SE NÁM NA TÉTO PLANETĚ BUDE LÉPE DÝCHAT A ŽÍT.
EVA A MARTIN