neomezené kilometry
neomezené nabíjení
neomezená zábava

OPĚT NABÍZÍME PRÉMIOVOU SLUŽBU. VYZKOUŠEJTE SI TESLU BEZ OMEZENÍ A STAROSTÍ! TO ZNAMENÁ ŽÁDNÉ OMEZENÍ NAJETÝCH KM, ŽÁDNÉ OMEZENÍ VÝKONU, ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY A ŽÁDNÉ NÁKLADY NA DOBÍJENÍ NA VEŘEJNÝCH STANICÍCH.

Je to naprosto jednoduché a stačí vám jen pár minut.

Nejprve si prosím vyberte variantu:

VARIANTA BASIC
BUDETE NABÍJET DOMA NEBO U BEZPLATNÝCH NABÍJECÍCH STANIC A STAČÍ VÁM DENNÍ NÁJEZD 300 KM? PAK MŮŽETE VYUŽÍT NEJLEVNĚJŠÍ VARIANTY ZÁPŮJČKY A ZA UŠETŘENÝ PENÍZ SI TŘEBA DOPŘÁT DEN NAVÍC. U TÉTO VARIANTY NENÍ MOŽNÉ CESTOVAT MIMO ČR.

VARIANTA UNLIMITED PRE
ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA JE PRÁVĚ TATO VARIANTA. ZÍSKÁTE NEOMEZENÉ KILOMETRY A NAVÍC NEOMEZENÉ NABÍJENÍ NA PRE STOJANECH. PRE PROVOZUJE 2. NEJVĚTŠÍ NABÍJECÍ SÍŤ V ČR, TAKŽE JEHO STOJANY POTKÁTE V KAŽDÉM VĚTŠÍM MĚSTĚ. U TÉTO VARIANTY NENÍ MOŽNÉ CESTOVAT MIMO ČR.

VARIANTA ALL INCLUSIVE + EU
CHCETE VYRAZIT NA DOVOLENOU PO EU NEBO NEŘEŠIT, KDE NEBO ZA KOLIK NABIJETE? TATO MOŽNOST JE PRÁVĚ PRO VÁS! NEOMEZENÉ KILOMETRY VÁM DAJÍ ABSOLUTNÍ SVOBODU A NABÍJENÍ ZDARMA SMAŽE HRANICE VAŠÍ FANTAZIE. S RODINOU DO CHORVATSKA, S PŘÍTELKYNÍ NA FRANCOUZKOU RIVIÉRU NEBO S MANŽELKOU OBJEVOVAT ELEKTROMOBILITU V NORSKU? STAČÍ ZADAT DO NAVIGACE A VYRAZIT NA CESTU PLNOU ZÁŽITKŮ.

POZOR SLEVA PRO KAŽDÉHO
KAŽDÝ NÁŠ ODBĚRATEL NA YOUTUBE A INSTAGRAMU ZÍSKÁVÁ ZA SVŮJ ODBĚR 1 000,- KČ SLEVU. STAČÍ JEN ODBĚR A PŘÍSLIB, ŽE NÁS OZNAČÍTE NA VAŠÍ CESTĚ S TESLOU A TISÍCOVKA JE VAŠE! ZA PÁR KLIKŮ TO NENÍ ŠPATNÝ, NE? PAK STAČÍ DO PROMO KÓDU NAPSAT NÁZEV VAŠEHO INSTAGRAMU.

Nyní už jen stačí:
1. vyplnit formulář
2. my vám zavoláme a domluvíme podrobnosti
3. předání vozu a vaše dobrodružství začíná

    Dostupná a praktická Tesla pro ty, kdo vědí, co chtějí.

    Model 3 nastavuje nový standard v oblasti elektromobility. Jeho dva extrémně silné motory, které jsou uložené mezi koly na každé nápravě, zaručují plný výkon už od první otáčky. Díky bateriím uloženým v podlaze a okamžité distribuci točivého momentu na každé kolo zvlášť má Tesla jedinečné jízdní vlastnosti. Tento model má plnou verzi autopilota (FSD), můžete tak vyzkoušet budoucnost autonomní jízdy už dnes.