fbpx

Nejrychlejší zážitkové jízdy
815 koní a 0-100km/h za 2,5s
koupit informace

ZÁŽITKOVÉ JÍZDY V NEJRYCHLEJŠÍ TESLE

VYZKOUŠEJTE HODINOVÝ ZÁŽITEK S NEJRYCHLEJŠÍ VYRÁBĚNOU TESLOU. LIDÉ TO ČASTO PŘIROVNÁVAJÍ K HORSKÉ DRÁZE –  815 KONÍ A 1 000 NM ZAŘÍDÍ DECHBEROUCÍ ZRYCHLENÍ, KTERÉ NA VAŠE TĚLO PŮSOBÍ SILOU 1,5 G. PRO VAŠI PŘEDSTAVU FORMULE 1 ZRYCHLÍ NA 100 KM/H ZA 2,3 S, TESLA TO ZVLÁDNE ZA 2,5 S. ČEKÁ VÁS VÍCE JAK 30 MIN. SAMOTNÉ JÍZDY, KDY MIMO JINÉ ZAŽIJETE MAXIMÁLNÍ ZRYCHLENÍ A POZNÁTE, JAK AUTO JEDE SAMO NA AUTOPILOTA. SAMOZŘEJMOSTÍ JE I DOSTATEK ČASU NA POŘÍZENÍ FOTEK A VIDEÍ PRO VAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ. NAVÍC VÁM JEDNU FOTKU NA MÍSTĚ VYTISKNEME NA PAMÁTKU A ZÁZNAM Z CELÉ JÍZDY VÁM VE 4K POŠLEME DO DRUHÉHO DNE NA MAIL. TESLA JE DEFINICE ELEKTROMOBILITY A TECHNOLOGIE BUDOUCNOSTI – PŘIJĎTE SI JI VYZKOUŠET!

naši klienti

přidejte se ke stovkám našich klientů a vyzkoušejte si řídit elektrický supersport

MOŽNOSTI A CENY

NABÍZÍME HODINOVÝ ZÁŽITEK S NEJRYCHLEJŠÍ VYRÁBĚNOU TESLOU v EU.
815 KONÍ A 1 000 NM ZAŘÍDÍ DECHBEROUCÍ ZRYCHLENÍ NA 100 KM/H ZA 2,5 S!
jízdy probíhají v Mladé Boleslavi nebo v Liberci. Lze se individuálně domluvit i na jiném místě (za příplatek).

NEJRYCHLEJŠÍ
ŘIDIČ

 • MIN. 30 MIN. ŘÍZENÍ
 • VIDEOZÁZNAM VE 4K
 • VYTIŠTĚNÁ FOTOGRAFIE
 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
 • PLATNOST 1 ROK
CENA: 3 500,- KČ

NEJRYCHLEJŠÍ
SPOLUJEZDEC

 • MIN. 30 MIN. jízdy
 • VIDEOZÁZNAM VE 4K
 • VYTIŠTĚNÁ FOTOGRAFIE
 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
 • PLATNOST 1 ROK
CENA: 2 500,- KČ

NEJRYCHLEJŠÍ
DÁREK

 • MIN. 30 MIN. ŘÍZENÍ
 • VIDEOZÁZNAM VE 4K
 • VYTIŠTĚNÁ FOTOGRAFIE
 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
 • PLATNOST 1 ROK
CENA: 3 500,- KČ

youtuber stejk

PRŮBĚH ZÁŽITKOVÉ JÍZDY V TESLE

youtuber hrubis

SESTŘIH REAKCÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

ukaž káru

KRÁSNÉ ŽENY A JEJICH REAKCE NA TESLU

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

KDY SE MŮŽE JÍZDA USKUTEČNIT?
Bezpečnost vždy na prvním místě, takže jízdu je možné odjet pouze na suchých silnicích. Tesla má vynikající trakci, ale 1000Nm nejde přenést na mokrou vozovku. Kromě bezpečnosti je tu i faktor zábavy. Chceme, aby váš zážitek byl stoprocentní, a to na vlhké vozovce nikdy nebude. Jízda se dá vždy přesunout na jiný termín, kdy počasí bude rozumnější.
JAKÉ PODMÍNKY MUSÍ SPLŇOVAT ŘIDIČ?
Minimálně 2 roky vlastnit řidičský průkaz a zdravotní způsobilost. Ostatní necháváme na vašem zdravém rozumu. V Tesle na vás bude působit extrémní přetížení, takže pokud máte zdravotní problémy například se srdcem, není jízda v Nejrychlejší Tesle nejlepší nápad. Zároveň je potřeba k vozu přistupovat s pokorou a respektem. Ani supersporty značek jako Ferrari nebo Lamborghini nedosahují takových výkonů, takže je dobré mít už nějaké zkušenosti.
KDE JÍZDY PROBÍHAJÍ?
Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně otestovat potenciál naší Tesly. Ujedeme cca 40km po námi doporučených trasách, které je možné podle přání zákazníka i upravit. Máme připravené dvě základní trasy v Liberci, nebo v Mladé Boleslavi. Po domluvě (za příplatek) můžeme přijet i za vámi, vše je na individuální domluvě.
MŮŽOU SE JÍZDY ZÚČASTNIT I MALÉ DĚTI – OD JAKÉHO VĚKU?
Necháváme toto rozhodnutí čistě na Vás jako rodičích. Tesla má isofix kotevní body, takže teoreticky není omezení, ale nemyslíme si, že to je dobrý nápad u malých dětí. Obecně doporučujeme minimální věk 7 let.
JAK DLOUHO PLATÍ VOUCHER?
Oficiálně voucher platí jeden rok, ale vždy se s námi dá domluvit prodloužení. Vždy je to na domluvě dvou rozumných lidí.
MŮŽEME SI VÁS OBJEDNAT I NA NAROZENINOVOU PÁRTY?
Určitě ano, už jsme odjezdili několik narozenin nebo třeba rozluček se svobodou a vždy to byla super zábava pro všechny zúčastněné. Pokud připravujete nějakou takovou akci a přemýšlíte, jaký program by všechny hosty bavil, Tesla je určitě záruka spokojenosti. Napište nám nebo zavolejte a určitě vymyslíme koncept i individuální cenu.
CO KDYŽ BUDE ŠPATNÉ POČASÍ VE SJEDNANÉM TERMÍNU JÍZDY?
Pokud by předpověď počasí den před jízdou nebyla ideální, zavoláme vám a domluvíme náhradní termín. Chceme, aby pro vás byla jízda zážitkem na celý život, takže je důležité, aby podmínky umožňovaly přenesení obrovského výkonu Tesly na vozovku. To za špatného počasí není fyzikálně možné a zároveň je to i nebezpečné.
PROČ TESLU A NE SUPERSPORT?
Když jsme mapovali služby nabízející konkurencí, hodně nás zarazilo, že celý „zážitek“ je jen o krátké projížďce po dálnici a dvou rovinkách na letišti bez využití launch modu. Navíc s dodatečnými poplatky za palivo, video nebo pojištění. My to chceme dělat jinak. Na každého klienta máme připravenou více jak hodinu času, na základě jeho přání upravujeme jízdu tak, aby si ji maximálně užil a vyzkoušel si, co ho zajímá. V ceně je pití, vytištěná fotografie nebo videozáznam ve 4K. Klietn si vyzkouší launch mode z 0 km/h, pružné zrychlení, autopilota a mnoho dalšího. Navíc si může vzít 3 kamarády s sebou.
V ČEM JE TESLA JEDINEČNÁ?
Tesla není až tak automobilka, jako technologická firma. Jízdou v ní vstupujete do budoucnosti. Otevírá Vám to širší možnosti a dává vám ochutnat úžasný svět elektromobility.

náš instagram

DĚKUJEME

VLASTNIT TESLU BYL VŽDY NÁŠ VELKÝ SEN. DO MYŠLENKY ELEKTROMOBILITY JSME SE ZAMILOVALI UŽ OD PRVNÍHO SVEZENÍ. DÍKY VÁM MŮŽEME ŽÍT NÁŠ SEN A KROMĚ TOHO I PŘISPĚT K TOMU, ŽE SE NÁM NA TÉTO PLANETĚ BUDE LÉPE DÝCHAT A ŽÍT.
EVA A MARTIN