fbpx

Nejrychlejší zážitkové jízdy
815 koní a 0-100km/h za 2,5s
koupit informace

základní informace

zážitkové jízdy v nejrychlejší tesle

Vyzkoušejte hodinový zážitek s nejrychlejší vyráběnou Teslou. Lidé to často přirovnávají k horské dráze –  815 koní a 1 000 Nm zařídí dechberoucí zrychlení, které na Vaše tělo působí silou 1,5 G. Pro Vaši představu Formule 1 zrychlí na 100 km/h za 2,3 s, Tesla to zvládne za 2,5 s. Čeká Vás více jak 30 min. samotné jízdy, kdy mimo jiné zažijete maximální zrychlení a poznáte, jak auto jede samo na autopilota. Samozřejmostí je i dostatek času na pořízení fotek a videí pro Vaše sociální sítě. Navíc Vám jednu fotku na místě vytiskneme na památku a záznam z celé jízdy Vám ve 4K pošleme do druhého dne na mail. Tesla je definice elektromobility a technologie budoucnosti – přijďte si ji vyzkoušet!

Neuvěřitelný zážitek s Nejrychlejší Teslou.Martin je velmi vstřícný a tolerantní instruktor.Na teslu mi nestačí superlativy.Tohle zmnění váš názor na elektroauta.Všem doporučuji.

Mojmír Vaněk

Můžu jedině doporučit. Zážitek který jen tak něco nepřekoná. Jelikož jsem dlouholetý fanoušek Tesly (nějakých 7 let) tak jsem od auta očekával opravdu hodně, dokonce sem se ještě den před zážitkem bál abych nebyl zklamaný. Po absolvování jízdy můžu říct že i když o tom autě máte načteno více než je zdrávo a očekáváte od toho hodně věcí tak vás to auto stejnak překvapí a bude fascinovat. Pan instruktor Martin byl strašně sympaticky a fajn člověk který očividně má zápal do elektromobility a chce lidem tuto novou a ekologičtější možnost dopravy ukázat všem co oni mají jenom trošku zájem. Všem lidem kteří přemýšlí jestli si tento zážitek koupí právě u NejrychlejšíTesla.cz můžu s klidným srdcem říct "jen do toho".

Vít Holan

Stránka NejrychlejšíTesla.cz byla možností jak se projet v Tesle za což sem velice rád. Hledal jsem něco pro svého tátu k narozeninám a vzhledem k tomu že oba vzhlížíme k elektromobilitě tak mě to zaujalo a proto sem si koupil projížďku. Děkuji za možnost se svézt bylo to výborné proto můžu jen doporučit 5 hvězdičkami. Děkuji mnohokrát 🙂

Jakub Vykydal
Jakub Vykydalřidič

Tak tohle vám opravdu zvedne náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

Jaromír Vymětal
Jaromír Vymětalřidič

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za perfektní zážitek. Zrychlení je opravdu nepopsatelné a nedá se přirovnat k ničemu jinému. Určitě doporučuji, za ty peníze to určitě stojí.

Zdeněk Neuman
Zdeněk Neumanřidič

Doporučuji na 100 %. Auto je naprosto neskutečné a Martin skvělý řidič, v autě se člověk i při vysokých rychlostech cítí naprosto bezpečně. Fotka s videem jako takový bonus k jízdě také moc potěší.

Filip Kouřil
Filip Kouřilřidič

Úžasný zážitek s dokonalým autem….TOP! Děkuji týmu z nejrychlejsitesla.cz za prožití báječné hodiny.

Lenka Vlašánková
Lenka Vlašánkovářidič

Svézt se v tomhle autě to je prostě zážitek z kterýho budu minimálně půl roku žít. Na auta jsem nikdy nebyla a rychlá jízda mi už vůbec nic neříká…. Ale tohle je jiný, je to jako když si dáš steak od Pohlreicha, prostě skvělý a nepopsatelný. To zrychlení z 0 na100 km/h za 2,5s…..pane Bože já myslela,že sedím ve stíhačce. Děkuju NejrychlejšíTesla.cz za svezení.

Andrea Škopanová
Andrea ŠkopanováSpolujezdec

Je potřeba něco dodávat? I když si myslíte, že máte rychlé auto tak s Teslou pochopíte, že jste úplně mimo. Mýty o tom, že to nikam nedojede nebo jaké jsou Tesly křápy ihned zmizí, když si jí reálně vyzkoušíte. Na jízdu jsem příšel jako petrolhead, dnes už na zeď v garáži montuji wallbox. Děkuji NejrychlejšíTesla!

Michal Dubec
Michal Dubecřidič

Jízda byla úplně super Info o Tesle naprosto vyčerpávající . Vřele všem doporučuji zkusit řídit, nebo se jen nechat svézt.

Nikola Pánková
Nikola Pánkovářidič

Skvělá hračka, skvělý instruktor, skvělý zážitek. To prostě musíte zažít… Musíte!!! To zrychlení je prostě omamné a možná i návykové. Zvláštní moment je, že nepotřebujete jet rychle, stačí vědět, že při zrychlení máte 90% vozů v ČR lusknutím prstů ve zpětném zrcátku. Skvělý pocit… hmm, kolik stojí tesla??? jdu šetřit PS: Nikdy neříkej, že něco nejde, když může přijít Elon a udělat to…

Jan Pour
Jan Pourřidič

Zážitek, u které jsem nečekal, že to bude až tak neuvěřitelný. Stálo to za to.

Radek Skrbek
Radek Skrbekteambulding

Super zážitek!! Domluva po telefonu na jedničku!! Pan instruktor sympaťák a pohodář.. Všem mohu jen doporučit. Není to nejlevnější, ale ničeho nelituju. Zážitek k nezaplacení.

Adam Šlechta
Adam Šlechtařidič

Je to jako vesmírná loď do budoucnosti. Dřív jsme měli smrad, hluk a extrémní náklady na palivo a servis. Díky Tesle máme jen ticho, pohodlí, technologie a extrémní výkon.

Amazonka Truck
Radka Balousovářidič

možnosti a ceny

Nabízíme hodinový zážitek s nejrychlejší vyráběnou Teslou.
815 koní a 1 000 Nm zařídí dechberoucí zrychlení na 100 km/h za 2,5 s!

Nejrychlejší
řidič

 • min. 30 min. řízení
 • videozáznam ve 4K
 • vytištěná fotografie
 • individuální přístup
 • platnost 1 rok

CENA: 3 500,- Kč
koupit hned

Nejrychlejší
spolujezdec

 • min. 30 min. svezení
 • videozáznam ve 4K
 • vytištěná fotografie
 • individuální přístup
 • platnost 1 rok

CENA: 2 500,- Kč
koupit hned

Nejrychlejší
dárek

 • min. 30 min. jízdy
 • videozáznam ve 4K
 • vytištěná fotografie
 • voucher k vytisknutí
 • platnost 1 rok

CENA: 3 500,- Kč
koupit voucher

Průběh zážitkové jízdy v Tesle

SESTŘIH REAKCÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Krásné ženy a jejich reakce na Teslu

Kde jezdíme?

Pro Váš nejlepší možný zážitek máme připravené dvě základní trasy v Liberci nebo v Mladé Boleslavi. Trasy jsou naplánovány tak, aby si klient mohl vyzkoušet jízdní vlastnosti i technologie Tesly. Čeká Vás kombinace okresních cest s nízkým provozem plných dlouhých rovinek a zábavných zatáček. V druhé části je připraven úsek dálnice, kde se prověří vyšší rychlosti a technologie.

Často kladené otázky

Bezpečnost vždy na prvním místě, takže jízdu je možné odjet pouze na suchých silnicích. Tesla má vynikající trakci, ale 1000Nm nejde přenést na mokrou vozovku. Kromě bezpečnosti je tu i faktor zábavy. Chceme, aby váš zážitek byl stoprocentní, a to na vlhké vozovce nikdy nebude. Jízda se dá vždy přesunout na jiný termín, kdy počasí bude rozumnější.

Minimálně 2 roky vlastnit řidičský průkaz a zdravotní způsobilost. Ostatní necháváme na vašem zdravém rozumu. V Tesle na vás bude působit extrémní přetížení, takže pokud máte zdravotní problémy například se srdcem, není jízda v Nejrychlejší Tesle nejlepší nápad. Zároveň je potřeba k vozu přistupovat s pokorou a respektem. Ani supersporty značek jako Ferrari nebo Lamborghini nedosahují takových výkonů, takže je dobré mít už nějaké zkušenosti.

Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně otestovat potenciál naší Tesly. Ujedeme cca 40km po námi doporučených trasách, které je možné podle přání zákazníka i upravit. Máme připravené dvě základní trasy v Liberci, nebo v Mladé Boleslavi. Po domluvě (za příplatek) můžeme přijet i za vámi, vše je na individuální domluvě.

Necháváme toto rozhodnutí čistě na Vás jako rodičích. Tesla má isofix kotevní body, takže teoreticky není omezení, ale nemyslíme si, že to je dobrý nápad u malých dětí. Obecně doporučujeme minimální věk 7 let.

Oficiálně voucher platí jeden rok, ale vždy se s námi dá domluvit prodloužení. Vždy je to na domluvě dvou rozumných lidí.

Určitě ano, už jsme odjezdili několik narozenin nebo třeba rozluček se svobodou a vždy to byla super zábava pro všechny zúčastněné. Pokud připravujete nějakou takovou akci a přemýšlíte, jaký program by všechny hosty bavil, Tesla je určitě záruka spokojenosti. Napište nám nebo zavolejte a určitě vymyslíme koncept i individuální cenu.

Pokud by předpověď počasí den před jízdou nebyla ideální, zavoláme vám a domluvíme náhradní termín. Chceme, aby pro vás byla jízda zážitkem na celý život, takže je důležité, aby podmínky umožňovaly přenesení obrovského výkonu Tesly na vozovku. To za špatného počasí není fyzikálně možné a zároveň je to i nebezpečné.

Když jsme mapovali služby nabízející konkurencí, hodně nás zarazilo, že celý „zážitek“ je jen o krátké projížďce po dálnici a dvou rovinkách na letišti bez využití launch modu. Navíc s dodatečnými poplatky za palivo, video nebo pojištění. My to chceme dělat jinak. Na každého klienta máme připravenou více jak hodinu času, na základě jeho přání upravujeme jízdu tak, aby si ji maximálně užil a vyzkoušel si, co ho zajímá. V ceně je pití, vytištěná fotografie nebo videozáznam ve 4K. Klietn si vyzkouší launch mode z 0 km/h, pružné zrychlení, autopilota a mnoho dalšího. Navíc si může vzít 3 kamarády s sebou.

Tesla není až tak automobilka, jako technologická firma. Jízdou v ní vstupujete do budoucnosti. Otevírá Vám to širší možnosti a dává vám ochutnat úžasný svět elektromobility.

nejrychlejší tesla na youtube

Děkujeme!

Vlastnit Teslu byl vždy náš velký sen. Do myšlenky elektromobility jsme se zamilovali už od prvního svezení. Díky vám můžeme žít náš sen a kromě toho i přispět k tomu, že se nám na této planetě bude lépe dýchat a žít.
Eva a Martin
img